Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Луганщині СБУ викрила факт розтрати коштів виділених на відновлення інфраструктури
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
26 сiчня 2016

 

Співробітники Служби безпеки України викрили факти розтрати чиновниками коштів, виділених на ремонт будівель одного з соціальних закладів у Сватовому.

Відповідно до угоди укладеної у липні 2015 року між адміністрацією закладу та будівельною фірмою комерсанти мали замінити вікна та відремонтувати віконні відкоси у будівлях, що належать установі. Роботи проводилися в листопаді-грудні 2015 року.

Підрядники надали акти виконаних робіт, які свідчили про виконання замовлення. Чиновники підписали документи та перерахували бізнесменам кошти з районного бюджету. Співробітники спецслужби встановили, що посадовці переплатили чотириста тисяч гривень, через завищення вартості будівельних матеріалів. До того ж, на момент візування актів роботи не були виконані в повному обсязі.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України.  

Тривають оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб причетних до розтрати державних коштів.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України