Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


CБУ викрила оборудки з податками та землею у районі АТО
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
22 сiчня 2016

Співробітники Служби безпеки України викрили оборудки з відшкодуванням податків та придбанням сільськогосподарських земель у районі проведення антитерористичної операції.

Спільно з фіскальною службою СБ України виявила механізм протиправного відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) одній з комерційних структур, розташованих у Краматорську.

Бізнесмени уклали низку фіктивних угод з фірмою, яка є платником ПДВ. Це дало їм підстави задекларувати та подати для відшкодування з держбюджету податку на більше ніж один мільйон гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

В Артемівську на Донеччині співробітники спецслужби викрили незаконний продаж земель сільськогосподарського призначення фірмі, яка зареєстрована іноземними юридичними особами.

Місцевий приватний нотаріус, порушуючи чинне українське законодавство, оформив договір купівлі іноземцями 84 гектарів сільгоспземель на території Яковлівської сільської ради. 

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України