Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Києві СБУ вилучила велику партію пістолетів європейського виробництва
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
21 сiчня 2016

IMG-20160121-WA0039

 

IMG-20160121-WA0038

Служба безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою перекрила канал ввезення на територію України вогнепальної зброї та боєприпасів через поштові сервіси.

 Мешканець Києва створив сторінку в одній з соціальних мереж та став активним користувачем форумів з воєнної тематики та зброї. Саме на таких форумах підпільний зброяр і знаходив покупців. Останні переводили гроші на його банківську карту, після чого зловмисник надсилав зброю у розібраному вигляді через одну зі служб експрес-доставки.

Під час обшуків за місцем проживання та роботи зловмисника правоохоронці вилучили 5 пістолетів «Скорпіон», 4 пістолети Макарова, 4 пістолети «ТТ», 3 пістолети «Беретта», 15 пістолетів «Глок-19», 8 пістолетів «Глок-17», 3 пістолети «Глок-19» кольору хакі, 1 пістолет «Вальтер Р-99», 1 пістолет «Вальтер Р-38», пістолет-кулемет «УЗІ», запчастини до нарізної вогнепальної зброї та велику кількість холодної зброї.

Увесь арсенал був завезений до України через міжнародні поштові сервіси з країн Європи.

Триває слідство за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю), 263-1 (незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї) та ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) Кримінального кодексу України.

 

                                                Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України