Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Суд звільнив від кримінальної відповідальності колишнього бойовика, який повернувся за програмою СБУ (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
20 сiчня 2016

На Донеччині рішенням Артемівського районного суду звільнено від кримінальної відповідальності колишнього бойовика, який скористався умовами програми Служби безпеки України "На тебе чекають вдома".

Під час розгляду справи суд врахував, що перебуваючи у складі незаконного збройного формування т.зв. "ДНР", бойовик не брав участі у бойових діях та не стріляв у мирне населення. Рішення прийнято судом на підставі ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Колишній бойовик повернувся до мирного життя на вільних від терористів територіях України.

СБ України підкреслює, що за програмою "На тебе чекають вдома", учасники незаконних збройних формувань, які не брали участі в бойових діях, не скоїли вбивств та інших тяжких злочинів, можуть бути звільнені від кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України