Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Харківщині СБУ попередила заволодіння державною продукцією структурами "ДНР"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
20 сiчня 2016

Співробітники Служби безпеки України попередили на Харківщині спробу незаконного заволодіння продукцією Держагентства резерву України комерційними структурами, пов’язаними з верхівкою терористичної організації "ДНР".

Представники однієї з фірм, зареєстрованих у Донецьку, звернулися до суду з вимогою до харківського підрозділу держпідприємства повернути понад сім тисяч тонн насіння соняшнику вартістю більше ніж тридцять вісім мільйонів гривень. Продукцію комерсанти начебто передали на зберігання Держагенству ще у 2009 році.

Співробітники спецслужби під час перевірки з’ясували, що за останні сім років харківське держпідприємство не укладало жодних договорів з донецькими комерсантами. Згідно з експертизою бізнесмени надали до суду підроблені договір та складські документи на насіння. Про зібрані матеріали правоохоронці поінформували судову інстанцію.

Слідчими СБ України відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.  

Триває досудове розслідування.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України