Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Донбасі СБУ затримала ще двох бойовиків "ДНР" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
19 сiчня 2016

У Попасній на Луганщині Служба безпеки України затримала бойовика терористичного угруповання «Призрак». Спецоперація з попередження у місті диверсійних актів та виявлення бойовиків незаконних збройних формувань проводилася СБУ спільно з Національною гвардією, Національною поліцією, прикордонниками та військовослужбовцями Збройних сил України.

Чоловік приєднався до терористичного угруповання Мозгового у липні 2014 року, чергував на блокпостах, забезпечував пропускний режим. Під час наступу українських військ бойовик кинув зброю і виїхав до Росії, де переховувався до вересня минулого року.

Також на Донеччині Служба безпеки України спільно з поліцією затримала бойовика терористичної організації «ДНР». Чоловік приєднався до терористів у 2014 році. Під керівництвом бойовика на прізвисько «Туркмен» охороняв приміщення Краматорської міської ради.

Після звільнення міста від окупантів українськими військами тривалий час переховувався від правоохоронців.

Відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України