Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Маріуполі СБУ викрила факт розтрати комунальниками коштів громади на п'ятдесят мільйонів гривень
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
19 сiчня 2016

 

Співробітники Служби безпеки України викрили у Маріуполі факт розтрати комунальниками коштів місцевої громади на п’ятдесят мільйонів гривень.

Посадовці комунального підприємства свідомо закупили у комерційних структур неякісне обладнання для потреб тепломереж міста. Чиновники, зокрема, придбали сотні метрів бракованих труб різного діаметру та електронасоси. Експлуатація некондиційного обладнання призвела до зношення міської тепломережі, чим викликала проблеми у місті в опалювальний період.

Під час обшуків співробітники спецслужби спільно з прокуратурою вилучили оргтехніку, електронні носії інформації, документальні матеріали, які свідчать про придбання неякісного обладнання на суму понад п’ятдесят мільйонів гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України.

За рішенням суду на майно та банківські рахунки фігурантів справи накладено арешт.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення інших можливих корупційних фактів у комунальному підприємстві.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України