Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Бойовик "ДНР" з Харківщини скористався програмою СБУ "На тебе чекають вдома" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
16 сiчня 2016

На Харківщині учасник незаконних збройних формувань т.зв. "ДНР" добровільно здався до СБУ, вирішивши скористатися програмою "На тебе чекають вдома".

Уродженець і мешканець Харківської області з вересня 2014 до грудня 2015 року перебував у складі незаконних збройних формувань т.зв. "ДНР", зокрема у батальйоні "Восток". У цей період він відстоював відокремлення Донецької області від території України, забезпечував пропускний режим на блокпостах бойовиків навколо Донецька, патрулював територію міста, а також будував укріплення для блокування переміщень Збройних Сил України.

Згодом чоловік добровільно відмовився від співпраці з бойовиками і у січні ц.р. за власною ініціативою звернувся до Управління СБУ в Харківській області.

В рамках відкритого слідчими СБУ кримінального провадження за ст. 260 (участь у непередбачених законом збройних формуваннях) Кримінального кодексу України перевіряється можлива наявність в учасника НЗФ інших правопорушень та буде розглянута можливість подання клопотання до суду про звільнення від кримінальної відповідальності.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України