Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Донеччині СБУ затримала товари на триста тисяч гривень у районі проведення АТО
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
15 сiчня 2016

 

Співробітники Служби безпеки України затримали у Артемівському районі  Донеччини два автомобілі, водії яких планували ввезти на територію тимчасово контрольовану терористами м’ясні вироби та хімічну речовину.

На пункті пропуску поблизу міста Світлодарськ правоохоронці зупинили вантажівку, яка без відповідних товарно-супровідних документів перевозила до т.зв. "ДНР" партію свіжоморожених м’ясних виробів на суму сто десять тисяч гривень.

На автодорозі поблизу селища Миронівське співробітники спецслужби спільно з національною поліцією затримали вантажний автомобіль. Водій за підробленими документами перевозив п’ятнадцять тонн хімічної речовини для очистки води. За оперативною інформацією вантаж вартістю майже двісті тисяч гривень планувалося надалі переправити з Миронівського на територію тимчасово контрольовану терористами.

Триває перевірка походження товарів та встановлюються організатори відправлення вантажів.

 

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України