Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ попередила теракт у одній з райдержадміністрацій Маріуполя
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
15 сiчня 2016

Описание: IMG_0272

 

Описание: IMG_0271

 

Описание: IMG_0264

 

Описание: IMG_0275

Співробітники Служби безпеки України попередили терористичний акт у одній з районних державних адміністрацій Маріуполя, який планувала здійснити диверсійна група бойовиків.

Під час спецоперації правоохоронці виявили схованку у підвалі покинутого будинку в селі Кирилівка Волноваського району. Співробітники спецслужби вилучили зі сховища реактивний піхотний вогнемет "Шмель", а також карти Маріуполя. На них позначкою була відмічена будівля однієї з райдержадміністрацій міста. За оперативною інформацію зброя та карти призначалися диверсійній групі з т.зв. "ДНР", яка планувала здійснити теракт у державній установі.

Після завершення експертизи буде відкрите кримінальне провадження за ст. 258-3 та ст. 263 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення осіб, причетних до облаштування схованки.

 

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України