Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ блокувала фінансування терористів через діяльність підпільного цеху з виробництва цигарок на Київщині (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
15 сiчня 2016

 

 

У Броварах Служба безпеки України припинила діяльність підпільного цеху з виготовлення цигарок. Оскільки кошти від реалізації контрафактної тютюнової продукції йшли на фінансування терористичної організації «ЛНР», спецоперація проводилася співробітниками Управління СБ України в Луганській області та Головного управління СБУ у Києві та Київській області.

Під час обшуку підпільного підприємства правоохоронці вилучили автоматичну лінію з виготовлення та упаковки цигарок, 300 світлошумових та димових гранат, 10 мішків з хімічними речовинами, які використовуються для виготовлення піротехнічних сумішей та особливо небезпечний наркотик «амфетамін».

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення всіх причетних до нелегального бізнесу та фінансування терористів.

 

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України