Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Заступницю голови РДА та прикордонника затримала на хабарах СБУ у Харкові
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
15 сiчня 2016

Служба безпеки України спільно з поліцією затримала на хабарі заступницю голови адміністрації одного з районів Харкова.

Чиновниця систематично вимагала гроші за дозвільну документацію виконавчого комітету Харківської міської ради. Зокрема погодження відключення приміщення від мережі централізованого теплопостачання вона оцінила у 5000 гривень.

Співробітники Управління СБ України в Харківській області затримали здирницю «на гарячому» після одержання нею хабара.

Зловмисниці повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Також СБ України спільно з військовою прокуратурою Харківського гарнізону сил АТО припинила протиправну діяльність злочинної групи, організованої прикордонником.

Впродовж минулого року зловмисники систематично вимагали гроші з іноземців за легалізацію їхнього незаконного перебування на території України. Вони проставляли підроблені дата-штампи до паспортів іноземних громадян, а також вносили недостовірні відомості у базу даних Держприкордонслужби щодо фактів перетину іноземцями кордону і термінів їх перебування на території держави. Вартість легалізації коливалася від 1,5 до 3,5 тисяч гривень за одного іноземця.

До складу групи входили організатордіючий інспектор відділу прикордонної служби «Харків-пасажирський», колишній військовослужбовець Харківського прикордонного загону та посередникпрацівник Південної залізниці.

Правоохоронці затримали зловмисників під час одержання чергової частини неправомірної вигоди. У здирників вилучено 50 підроблених дата-штампів, печаток ДПС України та прикордонних органів іноземних країн, більше тисячі міграційних карток, 20 паспортів іноземних громадян та більше 20 тисяч доларів США.

Організатору групи повідомлено про підозру за ч. 1 та 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Стосовно інших членів групи вирішується питання щодо оголошення про підозри за вчинення інших злочинів.

 

Прес-центр СБ України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України