Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Під час спецоперації у Попасній СБУ затримала п'ятьох бойовиків та виявила велику схованку з боєприпасами (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
14 сiчня 2016

 

Співробітники Служби безпеки України спільно Нацгвардією, поліцією, прикордонниками та військовими провели масштабну спецоперацію у Попасній на Луганщині для попередження диверсійних актів у місті та виявлення бойовиків незаконних збройних формувань.

За наявною в СБ України інформацією, диверсійні групи "ДНР/ЛНР" планували напередодні святкування Нового року за старим стилем здійснити низку терористичних актів проти підрозділів сил антитерористичної операції, дислокованих у Попасній.  

Учасники спецоперації провели співбесіди майже з п’ятьмастами мешканцями міста, шістдесят з яких пройшли поглиблену перевірку. За її  результатами правоохоронці затримали п’ять осіб причетних до незаконних збройних формувань бойовиків. Стосовно них проводяться відповідні слідчі дії.  

Під час перевірки покинутих промислових об’єктів кінологічним підрозділом було виявлено схованку зі зброєю та боєприпасами. Співробітники спецслужби вилучили зі сховища одинадцять тротилових шашок, два протитанкових гранатомети, три ручні гранати та запали до них, дві протипіхотні міни тощо.

Перевіряється оперативна інформація щодо використання схованки диверсійною групою, яка повинна була здійснити теракти у Попасній.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України