Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ не допустила ввезення до "ДНР" 450 тисяч доларів та дванадцять мільйонів рублів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
13 сiчня 2016

Співробітники Служби безпеки України вилучили на пункті пропуску "Зайцеве" в Артемівському районі 450 тисяч доларів США та дванадцять мільйонів російських рублів, які водії збиралися ввезти до т.зв. "ДНР".

Під час огляду позашляховика правоохоронці виявили шість мільйонів рублів, сто тисяч доларів та тридцять дві банківські картки. Власник автомобілю не зміг пояснити походження валюти, прихованої від контрольних служб.

Пізніше співробітники спецслужби зупинили на пункті пропуску легковик, який перевозив 350 тисяч американських доларів та шість мільйонів рублів. Водій намагався перемістити їх через лінію розмежування також всупереч встановленим правилам.

Триває перевірка походження грошей та встановлення їх отримувачів на тимчасово контрольованих терористами "ДНР" територіях.

 

Прес-центр СБ України

 

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України