Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Луганщині СБУ припинила діяльність фейкової профспілки "ЛНР"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
12 сiчня 2016

У Луганській області співробітники Служби безпеки України припили діяльність фейкової профспілкової організації т.зв. "ЛНР", яка привласнювала внески працівників з районів підконтрольних українській владі.  

Наприкінці 2014 року посадовці однієї з луганських обласних галузевих профспілок перереєстрували свою організацію на українській території. Фізично чиновники профспілки залишилися на окупованій території та паралельно створили фейкову "ЛНРівську" організацію.

Члени профспілки, які працювали у вільних районах Луганщини продовжували сплачувати внески на рахунок, що контролювався псевдо-керівництвом.

Співробітники спецслужби встановили, що протягом 2015 року з рахунків профспілки були зняті та готівкою вивезені до т.зв. "ЛНР" понад триста тисяч внесків рядових працівників галузі. На тимчасово окупованій території ці кошти йшли на фінансування фейкового утворення, яке брало активну участь в організації та проведенні антиукраїнських акцій. За це керівник профспілки отримала високу посаду у "профільному міністерстві ЛНР".

Правоохоронці перекрили цей канал фінансування терористичної організації та запобігли зняттю майже 800 тисяч гривень з рахунку профспілки. Завдяки реагуванню СБ України також призупинено перерахування внесків первинними профспілковими організаціями Луганщини та ініційовано зміну керівництва.

 Правоохоронці вживають всіх необхідних заходів для притягнення зловмисників до кримінальної відповідальності.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України