Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ викрила на хабарництві директора київського комунального підприємства
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
11 сiчня 2016

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарництві  директора одного з комунальних підприємств та затримали його посередницю.

Посадовець вимагав двісті тисяч гривень від директора комерційної структури за продовження роботи новорічного ярмарку, який функціонував у одному з центральних районів столиці. Перебуваючи на відпочинку за кордоном,  директор  залучив до отримання хабара посередницю,  на банківський рахунок якої підприємець повинен був перерахувати кошти.

Після перерахування усієї суми хабара, співробітники спецслужби та київської прокуратури затримали посередницю при передачі бізнесмену дозвільних документів на продовження роботи ярмарку.

У рамках кримінального провадження, хабарникам повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 та ч. 5 ст. 27 Кримінального кодексу України.

За рішенням суду посередниці обрано запобіжний у вигляді тримання під вартою. Вирішується питання про відсторонення директора комунального підприємства від займаної посади та обрання йому запобіжного заходу.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення інших можливих фактів отримання хабарів київським чиновником.

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України