Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ блокувала ввезення до "ДНР" понад двох мільйонів рублів та майже 500 тисяч гривень
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
9 сiчня 2016

 

Співробітники Служби безпеки України блокували три спроби ввезення на територію тимчасово окуповану терористичною організацією "ДНР"  понад двох мільйонів рублів та майже 500 тисяч гривень.

Правоохоронці затримали легковик на пункті пропуску "Зайцеве" в Артемівському районі. Під час огляду було виявлено приховані від контрольних служб понад сто тисяч гривень та шістнадцять банківських карток.

Водій іншого автомобіля, зупиненого співробітниками спецслужби на тому ж пункті пропуску, планував ввезти до т.зв. "ДНР" без відповідних супровідних документів один мільйон сто тисяч російських рублів.

На блокпості "Мар'їнка" на Донеччині правоохоронці зупинили легковик мешканця області. Чоловік намагався приховано перемістити через лінію розмежування мільйон рублів та майже 350 тисяч гривень.

Триває перевірка походження грошей та встановлення їх отримувачів на тимчасово контрольованих бойовиками територіях.

 

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України