Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Контрабандну схему ввезення техніки на мільйони гривень викрила на Одещині СБУ
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
4 сiчня 2016

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією та прикордонниками викрили в Одесі контрабандну схему ввезення в нашу країну техніки на мільйони гривень.

Контейнери з товарами надходили в порт, після чого організатори свідомо перевищували встановлені терміни зберігання продукції на митному контролі. Потім службовці за підробленою документацією реалізовували вантаж низці комерційних структур, які, порушуючи законодавство, ввозили техніку на митну територію України без сплати відповідних податків та платежів.

Правоохоронці затримали черговий контрабандний вантаж вартістю майже десять мільйонів гривень. Співробітники спецслужби вилучили понад тридцять п’ять тисяч предметів контрабанди. Зокрема, мобільні телефони та планшети, аксесуари до них, електрошокери і радіоприймачі.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 366 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації контрабандної схеми.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України