Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала на хабарі в півтора мільйона гривень керівника одного з департаментів Одеської облдержадміністрації
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
30 грудня 2015

 

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою затримали на хабарі керівника одного з департаментів Одеської обласної державної адміністрації.

Чиновниця організувала систематичний механізм вимагання грошей з підприємців за "оперативне" підписання актів виконаних робіт та перерахунок бюджетних коштів за послуги з будівництва та реконструкції обєктів обласної комунальної власності.

Співробітники спецслужби затримали керівника у службовому кабінеті під час отримання одного мільйона 450 тисяч гривень чергового хабара від бізнесменів.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення всіх осіб причетних до корупційної схеми та інших фактів отримання хабарів чиновницею облдержадміністрації.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України