Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Київщині СБУ вилучила партію контрабандних годинників на мільярд гривень
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
30 грудня 2015

Описание: IMG_3964

 

Описание: IMG_3939

Співробітники Служби безпеки України спільно з податківцями та прокуратурою блокували на Київщині діяльність угруповання, яке організувало контрабандне ввезення до нашої країни брендових годинників.

Зловмисники закуповували годинники в одній з європейських країн та кур’єрами ввозили в Україну. Продукцію вони реалізовували у власній мережі магазинів.

Під час обшуків у складських, торговельних та житлових приміщеннях учасників угруповання у Києві та області правоохоронці виявили понад тисячу брендових годинників, вартість яких за попередньою оцінкою становить майже один мільярд гривень. У контрабандистів також вилучено 120 тисяч доларів США, десять тисяч євро, півтора мільйони гривень, бухгалтерську документацію та комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності. Продукція на сотні мільйонів гривень була ввезена в Україну та планувалася до продажу без сплати обов’язкових митних та податкових платежів.

Тривають обшуки.

За матеріалами СБ України відкрито кримінальне провадження за ч. 2 та ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України