Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


"Харківський партизан" добровільно здався СБУ та виказав схрон зі зброєю (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
29 грудня 2015

Один з членів терористичного угруповання "Харківські партизани", який розшукувався Службою безпеки України, добровільно здався спецслужбі.

30-річний харків’янин розповів, що влітку минулого року його залучили до угруповання обманом: запросили на заробітки до російського Бєлгорода, відібрали документи та відправили до військового табору, змусили скласти підписку про співробітництво. У таборі російські військові вчили його та інших диверсантів стріляти та закладати вибухівку. Згодом терористів направили до Харкова для підривів військкоматів, волонтерських пунктів, залізничних шляхів.

Харків’янин добровільно відмовився від співпраці з терористами та наприкінці грудня звернувся до Управління СБУ в Харківській області. Також він повідомив правоохоронцям місцезнаходження схованки зі зброєю та вибухівкою.

Співробітники СБ України вилучили зі схрону гранатомет "РПГ-22", автомат Калашникова з набоями, магнітну міну СПМ, гранати Ф-1 та понад кілограм тротилу.

Оскільки ознак інших злочинів у діях харків’янина немає, на підставі ч. 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України правоохоронцями буде подано клопотання до суду про звільнення його від кримінальної відповідальності.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України