Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала трьох бойовиків та виявила схованку з боєприпасами під час проведення спецоперації на Донеччині (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
26 грудня 2015
Співробітники Служби безпеки України спільно з підрозділами Нацгвардії, поліції та Збройних сил України провели у Світлодарську, Миронівському та Луганському спецоперацію для попередження диверсійних актів у населених пунктах, зокрема на теплоенергостанціях.
Правоохоронці поспілкувалися майже з п'ятдесятьма мешканцями цих населених пунктів, що знаходяться неподалік лінії розмежування. За результатами операції співробітники спецслужби затримали трьох осіб, причетних до діяльності незаконних збройних формувань бойовиків.
У лісосмузі поблизу дороги, якою рухається військова техніка сил антитерористичної операції, також будо виявлено схованку з вибухівкою та трьома пострілами до гранатомета РПГ-7.
Перевіряється оперативна інформація щодо призначення сховища, для здійснення підриву Вугледарської та Миронівської ТЕЦ диверсійною групою терористів.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.
 
Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України