Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Сіверську на Донеччині СБУ затримала бойовика "ДНР" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
23 грудня 2015

Співробітники Служби безпеки України затримали у Сіверську на Донеччині місцевого мешканця, який під час тимчасової окупації міста приєднався до терористів.

Бойовик, поділяючи погляди самопроголошених "республік", у червні минулого року у складі незаконного збройного формування чергував на блокпостах терористів у рідному місті. Він також підтвердив присутність кадрових російських військових на території захопленого Сіверська.

Після звільнення міста силами антитерористичної операції чоловік вирішив покинути терористів та залишився у Сіверську, переховуючись у родичів.

Відповідно до кримінального провадження бойовику буде оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України