Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Бойовик залишив "ДНР", не бажаючи "бути гарматним м'ясом" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
22 грудня 2015

Ще один учасник незаконного збройного формування терористичної організації "ДНР" повернувся до родини на умовах програми Служби безпеки України "На тебе чекають вдома".

Восени 2014 року мешканець Донецької області добровільно вступив до т.зв. "ополчення ДНР", у складі якого чергував на блокпостах та патрулював вулиці Донецька. З часом він усвідомив, що його та інших "рядових" бойовиків підконтрольні російським спецслужбам ватажки використовують як гарматне м'ясо.

Незважаючи на постійну антиукраїнську пропаганду та залякування "керівництва", чоловік вирішив повернутися на контрольовану Україною територію. В Інтернеті він знайшов програму СБ України "На тебе чекають вдома", та користуючись її умовами, добровільно залишив незаконне збройне формування т.зв. "ДНР".

Сьогодні чоловік перебуває вдома зі своїми батьками та чекає звільнення від кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку. Він переконаний, що війну потрібно припиняти і повертатися до мирного життя, до чого закликає всіх учасників незаконних збройних формувань.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України