Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала терориста з російським вишколом (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
18 грудня 2015

Лейтенанта збройних сил терористичної організації «ДНР» затримала Служба безпеки України спільно з військовослужбовцями ЗСУ. Терорист при собі мав зброю – автомат Калашникова з підствольним гранатометом та пристрій нічного бачення.

У 2014 році бойовик приєднався до сепаратистів. Він був членом терористичного угруповання «Оплот». За його словами, в таборі одночасно готували до 400-500 т.зв. «ополченців» (громадяни РФ та України), які потім брали участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях.

Двічі виїжджав до Росії, де пройшов спеціальну артилерійську підготовку під керівництвом кадрових офіцерів ЗС РФ на полігоні поблизу Ростова-на-Дону.

Крім цього, затриманий окремо наголосив, що кадрові офіцери армії Російської Федерації є радниками при бойових угрупованнях терористів.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України