Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Донеччині СБУ викрила свого співробітника, завербованого російськими спецслужбами
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
11 грудня 2015

Спецслужба затримала співробітника відділу спецзв’язку Управління СБ України в Донецькій області, який передавав терористам таємну інформацію.

Представники незаконного збройного угруповання «МГБ ДНР» спільно з куратором від ФСБ Росії завербували підполковника cпецслужби у грудні минулого року.

Зловмисник, використовуючи конспірацію, постачав бойовикам дані про діяльність Служби безпеки України в районі проведення антитерористичної операції. 

Для зв’язку з терористами він залучив свою матір, яка особисто возила флешки з інформацією на тимчасово окуповані території.

Встановлено також, що зрадник – товариш одного з ватажків терористичної організації «ДНР» О.Ходаковського, з яким вони займалися рукопашним боєм та боєм на ножах.

Зловмисник та його мати затримані.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи або участь у ній) Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України