Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ попередила теракт на Луганщині
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
10 грудня 2015

На Луганщині Служба безпеки України спільно з поліцією та військовослужбовцями Збройних сил попередила терористичний акт.

Поблизу смт Боровське Сєверодонецького району під час перевірки дороги «Боровське-Боброве», що проходить вздовж лінії розмежування, правоохоронці виявили фугас, захований під опорою лінії електромережі.

Бомба (один кілограм у тротиловому еквіваленті) складалася з тротилових шашок, ручної гранати та електродетонаторів з підривником із дистанційним керуванням. За оцінками експертів, опора лінії електропередач мала забезпечити направлену дію вибуху, а граната – додатково посилити вражаючу силу.

У ході пошукових дій виявлено «лежбище» терористів та знайдено два камуфльованих каремати, які не використовуються у силових відомствах України. Такий тип камуфляжу ідентичний прийнятому в збройних силах Російської Федерації.

Фугас знешкоджено та переправлено до вибухотехнічної лабораторії.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 15 (замах на злочин) та ч. 1 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України