Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


До уваги громадян! Термін дії перепусток через лінію зіткнення будуть продовжені
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
10 грудня 2015

Термін дії перепусток через лінію зіткнення, який спливає 31 грудня 2015 року, буде продовжено автоматично – без повторного переоформлення.

Станом на кінець грудня майже у 300 тисяч громадян України закінчується термін дії перепусток. Наразі Служба безпеки вживає заходів для технічного забезпечення продовження їхньої дії.

Усі громадяни, які вже мають дозволи та не порушували порядок вїзду на неконтрольовану територію і виїзду з неї, матимуть можливість без додаткового переоформлення та подачі заявок перетинати лінію зіткнення і у наступному році.

Станом на 10 грудня ц.р. завдяки впровадженій з липня електронній системі видачі дозволів на перетин лінії зіткнення було отримано 872 тисячі 960 заявок, більшість з яких – 805 тисяч 200 вже опрацьовано. Наразі робота системи повністю налагоджена і постійно удосконалюється з урахуванням пропозицій громадян, громадських та волонтерських організацій.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України