Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ викрила шахрайську схему легалізації товарів з "ДНР/ЛНР" на 230 мільйонів гривень
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
11 грудня 2015

Співробітники Служби безпеки України спільно з Державною фіскальною службою викрили схему легалізації товарів, у тому числі вугілля, видобутого на територіях тимчасово окупованих терористами.

Керівництво однієї з маріупольських комерційних структур подало податкову звітність, згідно з якою восени 2014 року вона мала фінансово-господарські відносини з одним з держпідприємств аеропорту «Донецьк» на майже півтора мільярди гривень. Зазначимо, що саме в цей час точилися бої за територію аеропорту і жодної господарської діяльності не проводилося. Посадовці держпідприємства фізично не могли оскаржити внесення комерсантами завідомо неправдивих даних.

У результаті підприємцям було протиправно сформовано податковий кредит у розмірі більше ніж 230 мільйонів гривень. Користуючись ним, бізнесмени отримали можливість легалізувати на цю суму товари, у тому числі вугілля ввезене з території так званої «ДНР/ЛНР».

Відкрито кримінальне провадження ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

На даний час встановлюються особи, які організували протиправний механізм.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення їх до кримінальної відповідальності.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України