Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ блокувала продаж фальсифікованих ліків від тяжкої стадії пневмонії
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
3 грудня 2015

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та Держслужбою з лікарських засобів блокували реалізацію фальсифікованого препарату, який застосовується дорослими та дітьми при лікуванні тяжких стадій пневмонії.

         Співробітники спецслужби виявили небезпечну підробку в Києві у складському приміщенні одного з дистриб'юторів медичних засобів. Правоохоронці вилучили понад 20 тисяч флаконів фальсифікату ринковою вартістю більш ніж чотири мільйони гривень. Зловмисники зберігали у приміщенні документацію, зокрема й підроблену, щодо логістики доставки препарату для реалізації в аптеках по всій території України.

         За результатами експертизи Держлікслужби встановлено, що препарат є фальсифікованим, а його вживання хворими могло призвести до летальних випадків. Небезпечну підробку вже вилучено зі всіх аптечних мереж України.

         Відкрито кримінальне провадження за ст. 321-1 Кримінального кодексу України.

         Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення походження фальсифікованого препарату та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до його реалізації в Україні.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України