Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Луганщині СБУ виявила ще один підпільний трубопровід для перекачування пального з Росії
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
2 грудня 2015

 

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками виявили у Міловському районі Луганщини черговий підпільний трубопровід, через який в Україну контрабандно постачалися паливно-мастильні матеріали з Росії.

Трубопровід діаметром 100 мм контрабандисти проклали з російського Чорткова на глибині два метри. На відміну від минулих випадків, цього разу зловмисники відмовилися від облаштування стаціонарних резервуарів для накопичення пального, а використовували "мобільну нафтобазу".

Співробітники спецслужби встановили, що вночі з обох боків кордону до трубопроводу під’їжджало декілька одиниць спеціального автотранспорту. За допомогою насосного обладнання пальне перекачувалося на українську територію, де його забирали бензовози. За добу через трубопровід могло перекачуватись приблизно 20-30 тонн дизельного пального. Правоохоронці демонтували підземний нафтопровід.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації підпільного трубопроводу та реалізації контрабандних паливно-мастильних матеріалів.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України