Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Терористи використовують рабську працю та жорстоко знущаються над людьми - сповідь втікача від бойовиків (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
1 грудня 2015

На оборонних позиціях, розташованих у районі селища Новгородське Дзержинського району Донецької області, Служба безпеки України спільно з військовослужбовцями Збройних сил затримала чоловіка з численними пораненнями.

За словами пораненого мешканця Горлівки, його як «раба» використовували терористи «ДНР». Після затримання чоловіка патрулем терористів за порушення «комендантської» години його для покарання направили на т.зв. «відпрацювання» – риття окопів та будівництво укріплень.

Над «рабом» постійно знущалися: прострелили ногу, пробили руку ножем, розбили прикладом голову. При першій нагоді чоловік втік на територію контрольовану українською владою.

Українські бійці надали втікачеві першу медичну допомогу. За словами медиків, біженець з т.зв. «ДНР» потребує довготривалого лікування та реабілітації.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України