Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ блокувала механізм легалізації викрадених терористами автомобілів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
12 листопада 2015

 

Співробітники Служби безпеки України блокували механізм легалізації автомобілів, викрадених терористами на території тимчасово окупованих районах Луганщини.

Схему організували члени терористичного угруповання "Рима" з Свердловська. Ватажком якого є колишній депутат Свердловської міськради від Компартії. Співробітники спецслужби вже встановили десять фактів спроб легалізації авто, "віджатих" терористами в автосалонах Луганська.

За посередництва двох киян, один з яких співробітник столичного управління ДАІ, були виготовлені фальшиві свідоцтва про реєстрацію автомобілів та державні номерні знаки на підставних осіб. Для підробки зловмисники отримували конфіденційну інформацію з баз даних ДАІ України та вносили до неї недостовірні дані для маскування походження автомобілів.

Потім легалізовані авто через територію Росії планувалося ввезти в Україну для продажу, а отримані кошти спрямувати на фінансування терористичного угруповання.

Співробітники спецслужби блокували реалізацію схеми та вилучили фальшиві документи та номерні знаки.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 258-3 та 362 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії та обшуки для встановлення інших можливих фактів легалізації викрадених терористами автомобілів.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України