Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Дніпропетровську СБУ затримала на хабарі свого співробітника та міліціонера
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
10 листопада 2015

Описание: image(1)

Cлужба безпеки України затримала на хабарі двох співробітників управлінь СБУ та МВС у Дніпропетровській області.

Зловмисники вимагали кошти від одного з місцевих підприємств за сприяння у закритті кримінального провадження та повернення вилученої продукції.

Співробітники внутрішньої безпеки та слідчі СБ України затримали хабарників після отримання одного мільйона 125 тисяч гривень від підприємців.

Голова СБУ України Василь Грицак наголосив: "До відповідальності за корупцію будуть притягнуті всі правоохоронці та чиновники, незважаючи на посади, кількість зірок та відомства".

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України. Хабарників затримано відповідно до ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення всіх правоохоронців та інших осіб, задіяних у корупційній схемі.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України