Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


З початку року СБУ блокувала в'їзд в Україну 59 бойовикам терористичних організацій "ІДІЛ" та "Ан-Нусра"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
3 листопада 2015

Упродовж 2015 року Служба безпеки України спільно з прикордонниками та міліцією блокувала в’їзд на територію нашої держави 59 особам, які брали участь у військовому конфлікті в Сирії. Бойовиків міжнародних терористичних організацій «Ісламська держава», «Фронт ан-Нусра» та «Імарат Кавказ» примусово повернуто до країн походження.

Більшість з них за підозрою в терористичній діяльності вже були депортовані з Туреччини, Йорданії та Єгипту, а деякі навіть мали судимість за скоєння насильницьких злочинів.

Бойовики розглядали Україну як транзитну територію, де можна пройти лікування або виготовити підроблені документи для виїзду до сирійсько-іракської зони військового конфлікту.

Зокрема, 29 жовтня був заборонений в’їзд на територію України громадянину Російської Федерації, який у складі терористичної організації «Ісламська держава» брав участь у бойових діях у Сирії. До нашої країни він прибув з Туреччини.

Крім того, за матеріалами СБ України впродовж року зареєстровано 10 кримінальних проваджень за фактами виготовлення та використання підроблених документів в інтересах прихильників терористичних організацій.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України