Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ повернула до мирного життя ще одного бойовика "ДНР" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
2 листопада 2015

Служба безпеки України продовжує активну реалізацію програми повернення на підконтрольну територію України громадян, які добровільно відмовились від участі в бойових діях на боці терористичних організацій "ДНР/ЛНР".

Днями, ще один бойовик незаконного збройного формування т.зв. "ДНР" приєднався до своєї родини у Донецькій області, залишивши терористів.

Улітку минулого року він брав активну участь у сепаратистському русі в Костянтинівці, де вступив до "ополчення" т.зв. ДНР. Зі зброєю в руках ніс службу на блокпостах, перевіряв документи та особисті речі громадян України. Згодом, розчарувавшись в ідеях проекту "ДНР" та боротьби проти українського народу, втік до Росії від "призову" до одного з терористичних угруповань.  

Колишній бойовик, дізнавшись від рідних про започатковану СБУ програму, приїхав на територію України, добровільно звернувся з відповідною заявою, в якій зізнався у скоєному злочині, розкаявся та погодився надавати будь-яку допомогу слідству. В подальшому це може стати приводом для звільнення чоловіка від кримінальної відповідальності та дасть можливість повернутися до мирного життя у колі рідних та близьких.

Колишній учасник терористичної організації "ДНР" закликав й інших бойовиків скористатися можливостями програми.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України