Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ викрила механізм розкрадання державних коштів при закупівлі автомобілів для інвалідів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
30 жовтня 2015

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та міліцією викрили механізм розкрадання посадовцями Фонду соціального захисту інвалідів державних коштів, призначених на закупівлю автомобілів для потреб інвалідів.

У 2013 році з Держбюджету були виділені кошти на придбання 500 автомобілів для людей з обмеженими можливостями. При проведенні конкурсних торгів чиновники, один з яких й досі обіймає керівну посаду у Фонді, придбали машини за цінами значно вищими за середньоринкові. Переможцями тендеру стали заздалегідь визначені комерційні структури. Таким чином державному бюджету України було завдано збитків на суму понад 5,2 мільйона гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 191 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до розтрати державних коштів при закупівлі автомобілів для потреб людей з обмеженими можливостями.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України