Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Києві СБУ перекрила канал нелегальної міграції до країн Євросоюзу (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
29 жовтня 2015

Співробітники Служби безпеки України спільно з Державною міграційною службою перекрили у Києві канал нелегальної міграції вихідців з країн Південної Азії до Європейського Союзу.

Мігрантів переправляли в Україну поза межами пунктів прикордонного контролю з однієї країн СНД. Потім автомобільним транспортом сформовані у нашій країні групи у кількості 10-15 осіб нелегально в’їжджали до країн Євросоюзу.

Співробітники спецслужби затримали таку групу з 16 мігрантів у одному з київських хостелів. Правоохоронці ідентифікували всіх іноземців і склали стосовно них адміністративні протоколи про порушення міграційного законодавства України. Наразі вирішується питання про повернення їх до країн походження.

СБ України відомі організатори каналу нелегального каналу – громадяни однієї з країн Південної Азії, які тривалий час проживали в Україні.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України