Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ блокувала схему фінансування "ДНР/ЛНР" через одну з платіжних систем
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
29 жовтня 2015

Співробітники Служби безпеки України спільно з Держслужбою фінмоніторингу блокували багатомільйонну схему фінансування терористів "ДНР/ЛНР" через одну з українських платіжних систем.

Службові особи платіжного сервісу, перебуваючи у змові з представниками т.зв. урядів сепаратистів, продовжували підтримувати роботу терміналів на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей.

Програмно-технічні комплекси обслуговувалися дилерами платіжної системи, які пройшли реєстрацію у т.зв. "Міністерствах доходів та зборів "ЛНР/ДНР" та сплачували "податки" до бюджетів терористів. Згідно з оперативною інформацією дилери також щомісячно неофіційно матеріально підтримували представників "органів влади" бойовиків.

Під час проведення в Києві санкціонованих обшуків у головному офісі платіжної системи співробітники спецслужби вилучили сервери, через які забезпечувалася робота терміналів на тимчасово окупованих територіях. Правоохоронці блокували 5 мільйонів гривень на двадцяти трьох рахунках, через які акумулювалися кошти від проведення операцій у т.зв. "ДНР/ЛНР".

Відкрито кримінальне провадження за ст. 258-5 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх причетних до організації схеми з фінансування тероризму.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України