Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала членів групи, які планували створити антиукраїнське "підпілля" у Лисичанську
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
21 жовтня 2015

Співробітники Служби безпеки України затримали у Лисичанську, що на Луганщині, групу, яка за вказівкою терористів з "ЛНР" планувала створити у місті антиукраїнське підпілля.

Очолював групу з трьох місцевих мешканців колишній десантник, який ухилився від мобілізації до Збройних сил України. Він планував приєднатися до бойовиків з "ЛНР" та зробити там "кар’єру". Готуючись до створення підпілля, група передавала терористам дані про місця дислокації підрозділів антитерористичної операції.

Безпосереднім збором даних займався другий член групи. Жінка вивідувала інформацію у військових та персоналу частин сил антитерористичної операції. За шифровану передачу відомостей електронними каналами відповідав професійний комп’ютерник. Інформація надсилалася куратору групи одного з незаконних збройних формувань терористів.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, членам групи інформаторів повідомлено про підозру у скоєнні злочину. 

Тривають оперативно-слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України