Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Миколаївщині затримана група, причетна до поширення антиукраїнської символіки (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
15 жовтня 2015

У Миколаєві Служба безпеки України припинила діяльність організованої групи активних прихильників терористичної організації «ДНР/ЛНР». Зловмисники проводили протестні акції, направлені на дискредитацію влади, розповсюджували листівки антиукраїнської спрямованості, наносили зображення з проросійською символікою у публічних місцях, чинили наругу над державним прапором України та паплюжили білборди із героями АТО.

Зловмисників затримали після того, як вони встановили на одному з міських проспектів національний прапор зі свастикою. Під час обшуків у трьох поплічників терористів вилучені бойові гранати Ф-1 і РГД-5 та антиукраїнські агітки.

У рамках відкритих кримінальних проваджень за ст. 258-3 (створення терористичної групи), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю), ч. 4 ст. 296 (хуліганство) та ч. 1 ст. 338 (наруга над державними символами) Кримінального кодексу України затриманим оголошено про підозру.

 

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України