Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Києві СБУ затримала на хабарі працівника інспекції з питань захисту прав споживачів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
29 вересня 2015

 

Служба безпеки України спільно з прокуратурою та міліцією затримала під час отримання хабара службовця київської Державної інспекції з питань захисту прав споживачів.

Головний спеціаліст держустанови вимагав 20 тисяч гривень від столичного підприємця за непроведення позапланових перевірок його господарської діяльності та ненакладення штрафних санкцій.

Співробітники Головного управління СБУ у Києві та Київській області затримали зловмисника «на гарячому» разом з посередником, який мав передати службовцеві новий смартфон iPhone 6, вартість якого відповідає розміру неправомірної вигоди.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди) тривають обшуки та невідкладні оперативно-слідчі дії. Затриманим повідомлено про підозру, вирішується питання про узяття їх під варту.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України