Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ продовжує затримувати інформаторів терористів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
27 вересня 2015

photo227254867640559536

Співробітники Служби безпеки України продовжують заходи із затримання інформаторів терористів у зоні проведення терористичної операції та у мирних регіонах.

Так, на Запоріжжі співробітники Служби безпеки України припинили злочинну діяльність мережі інформаторів т.зв. міністерства державної безпеки «ДНР», що діяла на території Бердянського району. До мережі входили троє місцевих мешканців, діяльність яких координував бойовик «ДНР».

За матеріальну винагороду інформатори збирали та передавали терористам через мережу Інтернет інформацію про переміщення, місця дислокації, озброєння та чисельність ЗС України, які задіяні у проведенні АТО.

Цього ж дня, 26 вересня, співробітники оперативної групи СБ України затримали у зоні проведення антитерористичної операції ще одного інформатора «ДНР», який телефоном передавав бойовику «Пушкіну» відомості про дислокацію підрозділів ЗС України, їхні бойові позиції та фортифікаційні споруди у районі н.п. Первомайське Ясинуватського району Донецької області. Крім цього, встановлено, що інформатор ще й коригував вогонь ворожої артилерії по позиціях ЗС України.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України