Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ попередила виведення до окупованого Криму 200 мільйонів державних коштів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
21 вересня 2015

Співробітники Служби безпеки України попередили виведення до тимчасово окупованого Криму понад 200 мільйонів державних коштів з електроенергетичної галузі.

На момент анексії АР Крим державне підприємство "Енергоринок" мало заборгованість на цю суму перед однією з кримських енергокомпаній. Згодом постановою Кабінету міністрів України перерахування державних коштів підприємствам, що розташовані в тимчасово окупованому Криму, були заборонені.

Використовуючи фіктивні договори, кримські підприємці здійснили переуступку боргу одній з українських енергокомпаній, з якою мали спільного власника. Остання, через механізм примусового стягнення за судовими рішеннями, намагалася отримати кошти з ДП "Енергоринок". Потім гроші планувалося спрямувати на рахунки кримської компанії.

Співробітники спецслужби зібрали та надали документи, які унеможливили прийняття необґрунтованих судових рішень у цій справі.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України