Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала російського бойовика терористичної організації "ДНР" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
21 вересня 2015

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовослужбовцями затримали на контрольному пункті "Бугас" громадянина Росії, мешканця Республіки Саха (Якутія), який брав участь у незаконних збройних формуваннях т.зв. "ДНР".

Зі слів бойовика, він у квітні прибув до Донецька, де за водіння автомобіля у нетверезому стані був затриманий бойовиками. Після проведення з ним відповідної "роз’яснювальної" роботи надав згоду на проходження служби у т.зв. батальйоні "Восток" терористичної організації "ДНР. Бойовик чергував на блокпостах терористів у Ясинуватій.

У вересні, через невиплату "заробітної плати", бойовик вирішив виїхати на територію РФ через Україну, де і був затриманий. Співробітники спецслужби вилучили у нього документи, які свідчать про те, що він є членом батальйону терористів "Восток".

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії, за результатами яких прийматиметься рішення щодо реєстрації кримінального провадження.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України