Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ здійснює розшук колишнього Голови НБУ Соркіна та керівника ПАТ "Реал банк" Агафонова
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
18 вересня 2015

Співробітники Служби безпеки України здійснюють розшук колишнього Голови Національного банку України Ігоря Соркіна та голови правління ПАТ "Реал банк" Володимира Агафонова.

Кримінальне провадження, яке розслідується Генпрокуратурою спільно з СБУ, відкрито за фактом заволодіння Соркіним та Агафоновим коштів Нацбанку України та ПАТ "Аграрний фонд" у розмірі 2,8 мільярда гривень. Розкрадання грошей відбувалось за попередньою змовою учасниками злочинної організації, створеної власником ПАТ "Реал банк" та ПАТ "Брокбізнесбанк" Сергієм Курченком.

Ігор Соркін підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу України.

Володимиру Агафонову інкримінуються кримінальні правопорушення за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч. 1 ст. 255 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Співробітниками Служби безпеки України вживається комплекс заходів для встановлення їхнього місця перебування, затримання та притягнення до кримінальної відповідальності.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України