Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ продовжує системно викорінювати корупцію у власних рядах - затримано полковника-хабарника (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
17 вересня 2015

Під час колегії Служби безпеки 17 вересня затримано заступника керівника регіонального підрозділу Департаменту контррозвідки Служби безпеки України за систематичне одержання неправомірної вигоди.

Полковник прибув на Колегію через годину після отримання чергового задокументованого хабара. Слідчі внутрішньої безпеки СБ України та Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України затримали його у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України за матеріалами внутрішньої безпеки спецслужби та проведених у кримінальному провадженні негласних слідчих (розшукових) дій.

Під час відомчої Колегії Голова СБУ Василь Грицак, у передбачений законом спосіб, за постановою прокурора оприлюднив відеодокази систематичного одержання неправомірної вигоди вказаним офіцером регіонального підрозділу Департаменту контррозвідки.

Василь Грицак наголосив: "Прикро, дуже прикро тому, що цей співробітник побудував систему, завдяки якій регулярно отримував неправомірну вигоду. Прикро і тому, що саме сьогодні на цій Колегії ми вручали орден «За мужність» дружині гласного позаштатного співробітника Андрія Галущенка "Ендрю", якого Президент України нагородив посмертно за його подвиг, а серед наших колег вже одинадцять загиблих у зоні АТО".

Голова СБУ зазначив, що це вже сімнадцятий співробітник, затриманий за хабарництво чи за зраду національним інтересам, шпигунство та інші злочини. "Ми будемо продовжувати цю роботу до тих пір, доки не очистимо Службу – іншого виходу у нас немає", – підсумував він.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос запевнив, що військова прокуратура і надалі забезпечуватиме затримання корупціонерів у правоохоронних органах. Він гарантував, що ця та інші подібні справи будуть у найкоротші терміни направлені до суду.

 

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України