Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Затримано російського військового та його брата, які незаконно перетнули державний кордон України (інформацію оновлено, додано відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
14 вересня 2015

Двоє росіян поблизу селища Мілове Луганської області перетнули державний кордон України в обхід встановлених пунктів пропуску.

Затримані були одягнуті у військову форму. Прикордонникам повідомили, що приїхали в Україну придбати худобу.

Співробітники Служби безпеки України у рамках оперативних заходів встановили, що затриманими є брати, громадяни Російської Федерації 1990 та 1993 років народження. Народилися та зареєстровані у селі Глибоке Петропавлівського району Воронезької області.

Старший з них – військовослужбовець в/ч 54096 окремої танкової бригади мотопіхотного батальйону 2 роти 3 взводу, заступник командира взводу. Проходить службу на контрактній основі  у військовій частині, яка розташована поблизу с. Муліно Нижегородської області РФ.

Разом з братом, який є безробітним, вони на власному автотранспорті прибули до лінії кордону, а потім пішки незаконно його перетнули.

Співробітники СБУ продовжують реалізовувати комплекс оперативно-слідчих дій для встановлення дійсних намірів перебування на території України затриманих росіян.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України