Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ зупинила відшкодування податків підприємствам зареєстрованим на контрольованих терористами територіях
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
4 вересня 2015

Співробітники Служби безпеки зупинили відшкодування податку на додану вартість ТОВ "Метінвест-Україна", ПАТ "Харцизький трубний завод" та ПАТ "Єнакієвський металургійний завод".

Суб’єкти господарювання подали документи на відшкодування ПДВ, незважаючи на те, що їх юридичні та фактичні адреси, а також виробничі потужності знаходяться на територіях тимчасово контрольованих терористичною організацією "ДНР".

Завдяки реагуванню співробітників спецслужби у Державній казначейській службі тимчасово зупинено фінансування цих підприємств та необґрунтовані бюджетні видатки на їхню користь.

Нагадаємо, що відповідно до положень Бюджетного кодексу України, здійснення витрат державного бюджету відбудеться тільки після повернення тимчасово окупованих терористами територій під контроль української влади.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України