Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У районі проведення АТО СБУ викрила двох інформаторів терористів (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
26 серпня 2015

Служба безпеки України затримала мешканця Донецька, який повідомляв терористам «ДНР» інформацію про пересування військової техніки українських підрозділів.

Впродовж 10 місяців чоловік спостерігав за рухом військових колон з балкона власної квартири та систематично телефонував куратору – представнику фейкової спецслужби терористів «МДБ ДНР».

Він стверджує, що став зрадником примусово – через шантаж та погрози родині.

Також у районі міста Золоте Луганської області співробітники СБ України затримали інформаторку терористів «ЛНР».

Уродженка м. Гірське Луганської області, яку терористи завербували у березні цього року, збирала та передавала бойовикам дані про місця дислокації та маршрути переміщення підрозділів сил антитерористичної операції.

Під час обшуку в інформаторки виявлено п’ять мобільних телефонів та значну кількість SIM-карток українських мобільних операторів, які використовувалися для зв’язку з кураторами.

Розпочато кримінальні провадження. Триває слідство.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України